Super Win Menu icon

Super Win Menu

1.12.1.2

Programları ve belgeleri açmak için alternatif Windows başlatma menüsü

rate
0

875

2

Rate this App

Microsoft Windows™ için geliştirilen 'Super Win Menu' başlatma menüsü ile düzenli olarak kullanılan uygulamalar ve belgeler hızlı ve direkt olarak açılabilir ve başlatılabilir. Mevcut kullanılan çalışma ortamına anında erişim sağlanabilir. İstenilen programı başlatmak ya da son kullanılan belgeyi açmak için sinir bozucu klasörler arasında gezinme durumu ortadan kalkar. Super Win Menu başlatma menüsü bilgisayarınızın içeriğini bir bakışta gösterir.

Fare imlecini ekran köşesindeki program ikonunun üzerine getirirseniz, Super Win Menu'nün başlat menüsü ortaya çıkar. 'Programları çalıştırma', 'En çok kullanılan' 'Son kullanılan' ve 'Son belgeler' gibi ifadeler hızlı bir şekilde istenilen uygulamayı başlatmanıza ya da tek bir tıkla belgeyi açmanıza izin verir.

Super Win Menu'nün tasarımı kişisel bilgisayarlara göre ayarlanabilir. Bir çok farklı kılıf tasarımları yazılımla birlikte sunulur. Üstelik, tasarıma ilgi duyan kullanıcılar kendi beğenilerine göre Super Win Menu'nün kılıfını değiştirebilirler.

Super Win Menu her türlü Windows versiyonunda çalışır (Windows XP'den daha yenisine kadar), İngilizce ve Almanca dillerinde mevcuttur.
Uptodown X